Am I wrong in saying it’s $7 a box and a box lasts the month?

If so, not sure how much cheaper they could make a box with 36 very necessary items in it.

I don’t mean to be argumentative but I think intelligent discussions are beneficial to all parties involved.

Writing About the Human Condition, via My Thoughts, Observations, Experiences, and Opinions — Founder of Journal of Journeys and BRB INC ©

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store